شهرستان ها

اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اسدآباد

همدان – اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اسدآباد، کشف دام قاچاق در ملایر، کشف ۷ فقره سرقت در نهاوند و کشف مرغ زنده قاچاق در تویسرکان عناوین اخبار انتظامی همدان است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف ۲۸ هزار نخ انواع سیگار خارجی و قاچاق در نتیجه اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

افشین یاری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در شهرستان اسدآباد، اقدام به نگهداری و توزیع سیگار قاچاق می‌کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مرجع قضائی، مأموران به اتفاق کارکنان پاسگاه انتظامی در بازرسی از این محل، ۲۸ هزار نخ انواع سیگار خارجی و قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اشاره به ارسال پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک با مرکز فوریت پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

کشف دام قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۱۲۷ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز از دو دستگاه خودرو با تلاش مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

محمد باقر سلگی گفت: مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان ملایر حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان، به یک دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه کامیونت مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودروها ۱۲۷ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز که ارزش آنها برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال ارزیابی شده کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: دو متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف مرغ زنده قاچاق در تویسرکان

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف یک هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

محمد معصومی گفت: مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان در ایست و بازرسی محور تویسرکان-کنگاور، به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون، یک هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز به وزن ۳ تن و ۷۶۰ کیلوگرم کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: مرغ‌های کشف شده به اداره دامپزشکی شهرستان تحویل داده شد.

کشف ۷ فقره سرقت در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند، از دستگیری یک سارق منزل و کشف ۷ فقره سرقت توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

احمد ساکی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان نهاوند، دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت

وی افزود: مأموران تحقیقات تخصصی خود را آغاز و با تلاش‌های شبانه روزی و جمع آوری ادله و مستندات، یک سارق سابقه دار اهل یکی از استان‌های همجوار را در این خصوص شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ ساکی عنوان کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به ۷ فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهرستان اعتراف کرد و تلاش برای دستگیری دیگر همدستان وی ادامه دارد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا