ورزش

شافعیان: امتیاز کسب می کنیم/ محمدخانی:در دور دوم فرق خواهیم کرد

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد و فولاد پس از رویارویی برابر هم در لیگ برتر هندبال بانوان از شرایط بازی شاگردانشان و امیدواری برای کسب امتیاز در بازیهای بعد گفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین روز از دور رفت شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان از امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران آغاز به کار کرد. در اولین مسابقه امروز، تیم اشتاد سازه مشهد مدافع عنوان قهرمانی در یک دیدار نزدیک و حساس با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ برابر فولاد مبارکه سپاهان به برتری رسید.

در پایان این بازی، محمدخانی سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در خصوص اینکه تیمش با چند گل در نیمه دوم جلوتر از رقیب بود اما در نهایت شکست خورد، گفت: اشتباه بازیکنان در پاس‌کاری و احساسی بازی کردن در لحظات آخر باعث شد تا ما شکست خوردیم.

وی در مورد ادامه لیگ هم خاطرنشان کرد: قطعاً در دور بعد شرایط ما تغییر خواهد کرد. سه بازیکن اصلی ما درگیر ویروس کرونا بودند و آنها را در اختیار نداشتیم اما در بازی برگشت شرایط کاملاً فرق خواهد بود.

نشمین شافعیان سرمربی اشتاد سازه مشهد در پایان این بازی نزدیک گفت: بازی سختی بود ولی متأسفانه ابتدای گرم کردن یکی از بازیکنان اصلی خود را از دست دادیم به طوری که حتی نتوانست این بازیکن یک دقیقه هم برای ما بازی کند.

وی ادامه داد: در نیمه اول با توجه به فشاری که روی بازیکنان بود بچه‌ها نتوانستند خود را نشان دهند اما در نیمه دوم با استفاده تجربه و همدلی ویک دستی بچه توانستیم دو امتیاز شیرین این دیدار را به دست آوریم.

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد به عنوان تیم مدافع عنوان قهرمانی بیان کرد: تلاش می‌کنیم در ادامه راه این شرایط را ادامه دهیم و در گروه اول امتیازات را کسب کنیم و برای دور دوم آماده شویم.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا