ورزش

برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران در المپیک با ۲ رئیس فدراسیون


سرپرست کاروان ایران در بازی المپیک توکیو امروز نشستی را با رئیس فدراسیون برگزار کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، بعدازظهر امروز نشست نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک 2020 توکیو با فدراسیون های تکواندو و کشتی برگزار شد.

در نشست نخست علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی، فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل و سید محمدپولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی مردان و نشست دوم هم که با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد مسئولان دو فدراسیون به بیان برنامه های در دست اجرا، مشکلات و کمبودهای خود پرداختند.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک 2020 در خصوص دو نشست امروز با فدراسیونهای تکواندو و کشتی اظهارداشت: در پی وبینار هفته گذشته سرپرست کاروان تیم های اعزامی به المپیک 2020 که با حضور کمیته برگزاری بازی ها و مدیران کمیته بین المللی المپیک برگزار شد تاکید بر قطعیت برگزاری بازی های المپیک در سال آینده بود، بر همین اساس و با توجه به جدیت برگزاری المپیک 2020 توکیو مقرر شد تا هر هفته دوشنبه با دو تا سه فدراسیون های المپیکی نشستی داشته باشیم.

وی افزود: پس از بررسی گزارش روسا و کادرفنی فدراسیون ها، شرایط اردوها و ورزشکاران مشخص می‌شود که کمیته ملی المپیک و به طور کلی مشخص خواهد شد دستگاه ورزش چه پشتیبانی و حمایتی می تواند از این رشته ها داشته باشد.

وی تاکید کرد: برگزاری این جلسات بسیار مفید است و از طرف کمیته ملی المپیک پیش بینی شده است که یک بودجه خاص علاوه بر بودجه از پیش تعیین شده به فدراسیون های المپیکی پرداخت کند.

سجادی افزود: در نشست امروز با مسئولان فدراسیون های تکواندو و کشتی نیز مقرر شد تا در اسرع وقت برنامه ها، اردوها و مسابقات احتمالی که قرار است تا پایان سال در آن شرکت کنند و همچنین تجهیزات و لوازم هایی که برای تشکیل اردوها نیاز دارند را به ما اعلام کنند تا در چهار تا پنج هفته بخش اولیه کار را پیش ببریم.

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازیهای المپیک در خصوص جلسه امروز با  الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: در جلسه امروز درخصوص مشکلات خانم هاشمی گفتگو و همفکری کردیم و مقرر شد تا روز چهارشنبه هفته جاری نیز جلسه ای در همین راستا با حضور ریاست فدراسیون تیراندازی و خانم فرهادی زاد معاونت ورزش  بانوان برگزار کنیم، تا اگر کمبودهایی وجود دارد در جلسه آتی پیگیری و حل خواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا