ورزش

سعیدی: تست کرونای صالحی امیری بعد از دیدار با یکی از قهرمانان مثبت شد/ وضعیت جسمانی او مساعد است

دبیرکل و سخنگوی کمیته ملی المپیک گفت: خوشبختانه وضعیت جسمانی صالحی امیری مناسب است و بعد از اتمام‌ دوره قرنطینه در محل کمیته حضور خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکاووس سعیدی دبیرکل و سخنگوی کمیته ملی المپیک ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بعد از ملاقات صالحی امیری و مدیران کمیته ملی المپیک با یکی از قهرمانان نام‌آور‌ کشورمان که تست کرونایش مثبت اعلام شده بود، جهت احتیاط و تست سلامت همکاران از تمامی افراد حاضر در این نشست تست گرفته شد که نتیجه آزمایش سیدرضا صالحی امیری عصر امروز مثبت اعلام شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت جسمانی ایشان خوب و مناسب است و بدون هیچ علائمی در راستای حفظ سلامت سایر همکاران مدتی را در قرنطینه خواهند بود.

سعیدی در ادامه اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، صالحی امیری حضور دائمی و فعالی در راستای پیگیری چالش‌ها و مشکلات فدراسیون‌ها داشت و هیچ وفت عرصه راخالی نکرده و نخواهند کرد؛ کماکان مسائل را پیگیری خواهد کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

 در همین راستا جواب تست باقی همکاران و مدیران نیز فردا اعلام خواهد شد تا اگر نمونه مثبت دیگری بود اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در پایان گفت: سال بسیار حساسی را سپری می‌کنیم که می‌بایست اقدامات لازم برای آماده‌سازی کاروان و پیگیری امور فدراسیون‌ها انجام شود. به هیچ  عنوان نمی‌توان فعالیت‌های کمیته را تعطیل کنیم و ناچاریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امور مربوطه را در راستای خدمت‌رسانی به جامعه ورزش پیگیری کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا