ورزش

برگزاری نشست کمیته ملی المپیک با فدراسیون‌های تکواندو و کشتی/ سجادی: نشست با فدراسیون‌های المپیکی هر هفته برگزار می‌شود

نشست کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون‌های تکواندو و کشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در نشست نخست با حضور سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک 2020، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، فرید فتاحیان مدیر امور بین‌الملل و سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی مردان  تکواندو حضور داشتند. نشست دوم هم  با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد. در این دو نشست مسئولان دو فدراسیون یادشده به بیان برنامه‌های در دست اجرا، مشکلات و کمبودهای خود پرداختند.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 درباره دو نشست امروز با فدراسیون‌های تکواندو و کشتی ابراز داشت: در پی وبینار هفته گذشته سرپرست کاروان تیم‌های اعزامی به المپیک 2020 که با حضور کمیته برگزاری بازی‌ها و مدیران کمیته بین‌المللی المپیک برگزار شد. تأکید بر قطعیت برگزاری بازی‌های المپیک در سال آینده بود. بر همین اساس و با توجه به جدیت برگزاری المپیک 2020 توکیو مقرر شد تا هر هفته دوشنبه با دو تا سه فدراسیون‌های المپیکی نشستی داشته باشیم تا پس از بررسی گزارش  رؤسا و کادر فنی فدراسیون‌ها، شرایط اردوها و ورزشکاران مشخص شود که کمیته ملی المپیک و به طور کلی دستگاه ورزش چه پشتیبانی و حمایتی می‌تواند از این رشته‌ها داشته باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی تأکید کرد: برگزاری این جلسات بسیار مفید است و از طرف کمیته ملی المپیک پیش‌بینی شده است که یک بودجه خاص علاوه بر بودجه از پیش تعیین‌شده به فدراسیون‌های المپیکی پرداخت کند.

سجادی افزود: در نشست امروز با مسئولان  فدراسیون‌های تکواندو و کشتی نیز مقرر شد تا در اسرع وقت برنامه‌ها، اردوها و مسابقات احتمالی که قرار است تا پایان سال در آن شرکت کنند و همچنین تجهیزات و لوازم‌هایی که برای تشکیل اردوها نیاز دارند را به ما اعلام کنند تا طی چهار الی پنج هفته بخش اولیه کار را پیش ببریم.

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک درباره جلسه امروز با  الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: در جلسه امروز در مورد مشکلات خانم هاشمی گفت‌وگو و همفکری کردیم و مقرر شد تا روز چهارشنبه هفته جاری نیز جلسه‌ای در همین راستا با حضور ریاست فدراسیون تیراندازی و خانم فرهادی‌زاد معاونت ورزش بانوان برگزار کنیم، تا اگر کمبودهایی وجود دارد در جلسه آتی پیگیری و مشکلات برطرف شود.

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا