شهرستان ها

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان منصوب شد

اهواز- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان با حکمی «معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی» این اداره کل را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی نبی زاده با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین «احسان فرد آقایی» را به عنوان معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است: «حال که کار فرهنگی دغدغه‌ای است که گاه خواب را از چشمان پر فروغ رهبر عزیزتر از جان و سکان‌دار کشتی انقلاب عظیم اسلامیمان می‌رباید، شایسته است آنچه در توان داریم با توکل بر خدا و توسل به اهل بیت علیهم السلام بالای دست گرفته و تا پای جان لحظه‌ای از فعالیت باز ننشینیم».

در ادامه این حکم آمده است: «بی‌شک اولویت اول و وجهه همت و مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی، امور فرهنگی و تبلیغ است و سوگیری همه برنامه‌ها و اهداف و راهبردها می‌بایست در راستای ارتقا روز افزون فعالیت در این زمینه باشد. لذا با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی و پشتکار جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب می نمائیم».

در این حکم گفته شده است: «همچنین انتظار می‌رود با ارتباطی مؤثر با مجموعه‌های فرهنگی استان و تعامل و استفاده از ظرفیت‌های آنها شاهد شکوفایی، بالندگی و پویایی بیش از پیش این معاونت باشیم».

در پایان این حکم آمده است: «امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم و راهبردهای نوین سازمان موفق و مؤید باشید».

به گزارش خبرنگار مهر، کارشناس امور مبلغان و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان، جانشین معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان، عضویت در کمیته‌ها و شوراهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و اداری از جمله عضویت در شورای فرهنگ عمومی اهواز، عضویت در ستاد اقامه نماز استان خوزستان، عضویت در کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریت اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، عضویت در کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان و عضویت در شورای راهبری فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان از سوابق و مسئولیت‌های فرهنگی دولتی فرد آقایی است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا