سیاسی

دریادار سیّاری: به وجود ورزشکاران متعهد افتخار می‌کنیم


معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امروز ما به وجود ورزشکاران مومن و متعهدمان که با اقتدار در صحنه های جهانی بر سکوهای قهرمانی قرار می گیرند، افتخار می کنیم.


به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت و تجلیل از پیشکسوتان حوزه ورزش ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح در زمین چمن ورزشی ستاد فرماندهی کل ارتش برگزار شد.

در این مراسم امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر ضرورت توسعه و تعمیق ورزش در سطح یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور، ورزش را به عنوان یکی از مؤلفه های اصلی ارتقای توان رزمی نیروهای مسلح توصیف نمود و افزود: امروز ما به وجود ورزشکاران مومن و متعهدمان که با اقتدار در صحنه های جهانی بر سکوهای قهرمانی قرار می گیرند، افتخار می کنیم.

وی ورزش را یک متغییر بسیار اثرگذار در سلامت و نشاط جامعه خواند و افزود: امروز ورزشکاران باید با جدیت و همت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به امر ورزش بپردازند. نباید از ورزش کردن غافل شد؛ چراکه در سلامتی و نشاط بسیار تاثیرگذار است.

معاون هماهنگ کننده ارتش یکی از نیازمندی های توان رزمی را انسان سالم و کارآمد دانست و تصریح کرد: انسان سالم دارای ابعادی است که مهمترین آن سلامت جسمانی محسوب می شود و این سلامت با ورزش بدست می آید.

امیر دریادار سیاری در ادامه تصریح کرد: ورزشی که نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه کار خود قرار داده اند و هفته ای سه روز آن را انجام می‌دهند، باعث می شود که انسان های سالم، توانمند و کارآمدی داشته باشیم. ورزش مداوم علاوه بر اینکه در زندگی شخصی مفید و موثر است، موجب می شود در توان رزمی و دفاعی کشور موثر واقع شویم.

وی افزود: با وجود شرایط کرونایی الحمدالله انجام فعالیت های ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در اماکن روباز ورزشی در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران با جدیت پیگیری می شود.

در پایان مراسم با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش، دکتر احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، امیر سرتیپ پیمبری، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش، تعدادی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی ارتش با اهدای لوح تقدیر و جوایزی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا