ورزش

برآورده شدن رویای سه کودک سرطانی توسط باشگاه فولاد خوزستان

باشگاه فولاد خوزستان در اقدامی تحسین‌برانگیز رویای سه کودک مبتلا به سرطان را برآورده کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز (دوشنبه) باشگاه فولاد خوزستان رویای سه کودک سرطانی این استان را به واقعیت تبدیل کرده است. این سه کودک آرزوی فوتبالیست شدن را داشته اند و این باشگاه از آنان برای حضور در این تیم دعوت کرد تا با تیم نونهالان بازی کنند.

همچنین آنان از کمپ تمرینی و استودیوم این باشگاه بازدید کردند و با بازیکنان و مربیان بزرگسال از جمله جواد نکونام و سعید آذری مدیرعامل این باهگاه ملاقات کردند و روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند.

در این خصوص سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌و‌گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان ضمن تشکر از مدیر روابط عمومی درباره این اقدام اظهار داشت: فلسفه ورزش دوستی، انسانیت و توسعه رفتار‌های اخلاق مدارانه است. از اقدام خلاقانه آقای سامانی و آقای رضایی معاون ایشان تشکر می‌کنم و از حضور این 3 کودک بسیار خوش‌حال شدم چراکه سبب تقویت روحیه این کودکان برای مبارزه با سرطان می‌شود.

تیم فوتبال فولاد خوزستان , سعید آذری ,

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: از پزشک معالج این کودکان و همچنین از تیمی که این اقدام را انجام دادند بسیار تشکر می‌کنم. باتوجه به اینکه روی تابلو های ما نام باشگاه فرهنگی و ورزشی درج شده است امیدوارم که اقداماتی از این دست بیشتر انجام شود و گوشه ای از فعالیت هایمان را به این فعالیت ها اختصاص دهیم‌.

ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی کودکان این سرزمین امیدواریم که شاهد این اتفاقات در سایر باشگاه ها که پسوند فرهنگی در سردر آنان قرار دارد باشیم و آنان تنها به فکر جام گرفتن و ورزش کردن نباشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا