اقتصاد

انسداد شبانه جاده کندوان تا ساعت 6 فردا/ تردد روان در هراز و جاده فیروزکوه


مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت، نشان می دهد.


ایمان محرابی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2200 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* محور کندوان از ساعت 21 امروز تا 6 فردا مسدود می شود

وی یادآور شد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران امروز از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

* تردد روان در هراز و کندوان

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری  تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

محرابی نیا اظهار داشت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران و بلعکس

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده پل فردیس، از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده پل حصارک خبر داد.

* کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2255 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2.7 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی

محرابی نیا اضافه کرد: در حال حاضر کماکان محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین – همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک – دیزین و جاده شهداد – نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

‌* آزادراه‌ کرج-تهران پرترافیک‌ ترین جاده کشور

وی تصریح کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

مهم‌ترین اخبار و دقیق ترین تحلیل‌های اقتصادی را در کانال فارس اقتصادی در پیام‌رسان‌ها بخوانید.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا