جامعه

نارضایتی تهرانی‌ها از سامانه 137 شهرداری/ گلایه از وضعیت آسفالت خیابان‌ها


عضو شورای شهر تهران با اشاره به ا ینکه سامانه 137 شهرداری تهران نیاز به بازنگری جدی دارد،‌گفت: این سامانه به دلیل قدیمی بودن نارضایتی تهرانی‌ها را به همراه داشته است.


به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در تذکری به حناچی درباره ناکارآمد شدن سامانه 137 اظهار داشت: این سامانه به شیوه‌های قدیمی و مشابه سال‌های قبل که افتتاح شده  کارکرد دارد و باید اقدامات لازم جهت رفع مشکلات آن انجام شود.

وی افزود: شیوه‌های پاسخگویی در سامانه 137 متأسفانه آنقدر قدیمی شده که نه تنها رضایت‌مندی مردم تهران را به همراه ندارد بلکه سبب نارضایتی آنها شده است.

این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه سامانه 137 نیاز به بازنگری جدی و اصلاح دارد، گفت: در حال حاضر از راه‌های ارتباطی اصلی مردم با شهرداری تهران سامانه 137 است.

مسجدجامعی گفت: ارسال عکس و فیلم امروز باید از طریق این سامانه قابل ارسال باشد در غیر اینصورت واقعاً سامانه 137 قدیمی بوده و کارآیی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات خیابان های تهران از جمله خیابان غربی شورای شهر تهران نبود آسفالت مناسب است و در این محدوده فقط از سر خیابان بهشت تا شورای شهر آسفالت مناسب داریم بقیه معابر پر از چاله است و باید مدیریت شهری فکری به حال وضعیت آسفالت خیابان‌های تهران کند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا