ورزش

ایگواین: از دید رسانه‌ها بازی در اروپا برای من بیش از اندازه بزرگ بود/ بازی در ال‌کلاسیکو زیبا بود

مهاجم آرژانتینی اینتر میامی می‌گوید در زمان حضورش در فوتبال اروپا از سوی رسانه‌ها به شدت تحت‌فشار بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونسالو ایگواین که در این تابستان پس از فسخ قراردادش با یوونتوس با امضای قراردادی دو ساله به اینتر میامی آمریکا پیوست، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس اسپورتس» آمریکا گفت: همیشه نسبت به لیگ MLS کنجکاو بودم، بنابراین این لیگ را به خاطر حضور برادرم در اینجا و البته حضور بازیکنان بزرگ دیگر دنبال می‌کردم. می‌خواستم اینجا بیایم تا دوباره از بازی کردن خوشحال باشم و اینتر میامی هر چیزی که نیاز داشتم را به من داده است. آمدن به این لیگ باعث شده تا حس خوشحال بودن را دوباره تجربه کنم. زمانی که کوچکتر بودم،از بازی کردن لذت می‌بردم، اما در اروپا این حس را بنا به دلایل مختلف از دست دادم.

وی با اشاره به فشار رسانه‌های اروپایی اظهار داشت: از دید رسانه‌ها بازی در اروپا برای من بیش از اندازه بزرگ بود. من باید هر روز و بازی به بازی خودم را ثابت می‌کردم و همین باعث شد تا کاسه صبرم لبریز شود. رسانه‌های اروپایی اصلاً به شما زمان نمی‌دهند که بخواهید از فوتبال‌تان لذت ببرید.

مهاجم پیشین یوونتوس که به مدت هفت سال در رئال مادرید عضویت داشت و تجربه بازی مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو را داشت، در این باره نیز اظهار داشت: بازی در ال‌کلاسیکو زیبا بود، دیداری که باعث می‌شد تا دنیا بایستد. من در دوره مسی و رونالدو در ال‌کلاسیکو بازی کردم که این زیبا بود.

وی افزود: متأسفانه ما در آن مقطع با بهترین بارسلونای تاریخ رقابت می‌کردیم، اما وقتی مورینیو به رئال مادرید آمد، خوشبختانه همه چیز کمی برابرتر شد. ال‌کلاسیکو دیداری هیجانی مملو از ستاره‌های زیاد بود. بازی در چنین بازی‌هایی و کسب تجربه در آنها یک مزیت بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا