ورزش

والی: نمی‌خواهیم با بحث قهرمانی روی تیم فشار وارد کنیم/ هواداران فولاد هوشیار باشند

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی به بازی جلو می‌رویم و نمی‌خواهیم با پیش کشیدن بحث قهرمانی، روی تیم فشار وارد کنیم.

ایوب والی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت فعلی‌اش و اینکه چه زمانی به میادین برمی‌گردد، گفت: شش ماه و بیست روز از جراحی‌ام می‌گذرد و خوشبختانه شرایط خوبی دارم. تمرینات را شروع کردم و وارد زمین چمن شده‌ام و اگر همه چیز خوب پیش برود تا یک ماه دیگر آماده بازی خواهم شد.

وی در خصوص تمدید قرارداد با باشگاه فولاد تاکید کرد: باید از زحمات آقای محمدی مدیرعامل کارخانه که همیشه پشتیبان تیم هستند کمک کنند، همینطور از آقای آذری که مدیرعاملی کاربلد و جنتلمن هستند. از کادر فنی و در راس آنها آقای نکونام هم بابت اعتمادی که به من دارد تشکر می‌کنم و امیدوارم فصل خوبی را برای فولاد رقم بزنم. از هواداران فولاد هم که در این چند ماه پیگیر وضعیت من بودند تشکر می‌کنم و امیدوارم جواب محبت آنها را بدهم.

والی در خصوص اینکه آیا فولاد می‌تواند در فصل آینده قهرمان لیگ برتر شود، تصریح کرد: در فوتبل هیچ‌چیز قابل پیش‌بینی نیست و این اصلا ساده نیست که بخواهیم در مورد قهرمانی صحبت کنیم. فولاد همیشه بازی به بازی جلو می‌رود و فصل گذشته هم نشان دادیم که دنبال حاشیه نیستیم و فقط به فوتبال فکر می‌کنیم. کادر فنی جاه‌طلبی داریم که همیشه به موفقیت فکر می‌کنند و باشگاه هم به‌خوبی کارش را انجام می‌دهد، بازیکنان هم موظف هستند برای موفقیت تیم و خوشحال کردن هواداران تلاش کنند.

کاپیتان فولاد خاطرنشان کرد: از هواداران فولاد می‌خواهیم که صبور باشند و همیشه از تیم حمایت کنند. نمی‌خواهیم با پیش کشیدن بحث قهرمانی، روی تیم فشار وارد کنیم. در فوتبال ممکن است هر تیمی در مقطعی با مشکل مواجه شود ولی مهم این است که هواداران حامی تیم باشند. شاید برخی دنبال تخریب فولاد باشند ولی ما نباید از مسیر اصلی خودمان دور شویم. تمام هدف ما گرفتن نتایجی خوب است تا هواداران را خوشحال کنیم.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا