ورزش

قزوین قهرمان مسابقات "برای تونیک" مجازی بانوان کشور شد


قزوین عنوان قهرمانی مسابقات “برای تونیک” بانوان کشور را کسب کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، نخستین دوره مسابقات “برای تونیک” مجازی بانوان سراسر کشور با پیام “من ماسک می زنم” در بخش بانوان با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.

این رقابت‌ها به صورت تیمی 3 نفره و در رده سنی 16 سال به بالا و در بخش پرسرعت- پرتحرک “برای تونیک” به صورت مجازی و ویدئویی و با حضور 18 تیم از سراسر کشور برگزار شد که در نهایت با بررسی فنی فیلم‌های ارسالی تیم‌های برتر به شرح زیر معرفی شدند:

تیم استان قزوین متشکل از زهره رحیمی (مربی و بازیکن)، مریم چمانی و هانیه باقری به عنوان قهرمانی رسید.

تیم خراسان رضوی متشکل از مهسا لنگران، محدثه زمانی و زهرا ترشیزی با هدایت مائده احمد پور و استان بوشهر متشکل از ساناز دهقان، الهام فرد و تارا مومنی با مربیگری هدیه بهرمان مشترکا در ردیف دوم قرار گرفتند.

دیگر تیم استان قزوین متشکل از الهام جمالی(مربی و بازیکن) پ، غزال فلاح و لیلا لشگری با سرپرستی معصومه احمدی و تیم اصفهان متشکل از سحر غضنفری (مربی و بازیکن)، مائده سادات صالحی ابری و زهرا کیانی ابری به عنوان سوم مشترک دست یافتند.

تیم استان کردستان هم متشکل از پریچهر درزی ورزش، پرستو خانزاد پور و شینا ایوبی با هدایت بستانی عنوان ویژه این رقابتها را از آن خود کرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا