سیاسی

نشست شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی با حضور قالیباف برگزار شد/ انتقاد اعضا از ناکارآمدی دولت


نایب رئیس فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت: نشست شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس با حضور رئیس مجلس برگزار شد که در این نشست مسائل اقتصادی کشور و موضوع استیضاح رئیس‌جمهور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا انتقادات شدیدی را نسبت به ناکارآمدی دولت برای حل مشکلات مردم داشتند.


حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: جلسه شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی امروز صبح (چهارشنبه 30 مهر 99) قبل از جلسه مجلس در محل کمیسیون تلفیق با حضور اکثریت اعضاء شورای مرکزی و محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه مشکلات اقتصادی و سؤال یا استیضاح رئیس جمهور تبادل نظر شد. هر کدام از موافقان و مخالفان استیضاح و یا سؤال از رئیس جمهور دلایل خود را ذکر کردند.

نایب رئیس فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: اعضای شورای مرکزی نسبت به ناکارآمدی‌های دولت و مشکلات اقتصادی که گریبانگیر مردم شده است انتقاد‌های شدیدی داشتند و بر این نکته تأکید شد که هدف اصلی مجلس همراهی با مردم و تلاش برای حل مشکلات اقتصادی است و چاره‌اندیشی برای برون‌رفت از وضعیت و شرایط سخت اقتصادی است.

میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: مجلس از ابزار نظارتی خود برای حل مشکلات باید استفاده کند و اگر عده‌ای از نمایندگان موضوع استیضاح یا سؤال از رئیس جمهور را مطرح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند چنین منظوری را دارند. قرار شد این موضوع در جلسه مجمع عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی مطرح شود.

وی در پایان گفت: هفته آینده جلسه مجمع عمومی فراکسیون خواهیم داشت.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا