سیاسی

سردار اشتری: مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست


فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست تصریح کرد: به صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام، همکاران خدوم نیروی انتظامی در خدمت مردم هستند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز (چهارشنبه 30 مهر 99) با حضور در جلسه علنی مجلس با تبریک ماه ربیع‌الاول و هفته گرامیداشت نیروی انتظامی به پیام مقام معظم رهبری در مورد هفته نیروی انتظامی اشاره و اظهار داشت: پیام سراسر محبت فرماندهی معظم کل قوا برای کارکنان نیروی انتظامی باعث ارتقای روحیه و دمیدن روحی جدید در کالبد همکاران بنده شد. 

وی افزود: با این حمایت‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری بیشتر از گذشته برای نظم و امنیت در خدمت مردم خواهیم بود. مردم عزیز و بزرگوار میهن اسلامی ایران باشیم. 

وی با بیان اینکه گستره مأموریت‌های ناجا بر کسی پوشیده نیست، گفت: نیروی انتظامی در اقصی‌نقاط کشور حضور فعال دارد. در 8755 کیلومتر مرز، مرزبانان نیروی انتظامی حضور دارند و در شهرها، جاده‌ها، روستاها و هر کجایی که مردم ما ساکن هستند، نیروی انتظامی نیز برای حفظ امنیت آنان حضور دارند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست تصریح کرد: به صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام همکاران خدوم نیروی انتظامی در خدمت مردم هستند. 

سردار اشتری افزود: امروز نیروی انتظامی با داشتن نیروهای انقلابی، جهادی، ولایی و مردمدار و هوشمند و مقتدر در خدمت امنیت جامعه اسلامی ما است و ما بیش از 10 هزار مقر ثابت و بیش از 30 هزار گشت سیار هم‌زمان در کشور داریم.

ادامه دارد… 


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا