سیاسی

جزئیات جلسه غیرعلنی پارلمان با وزیر صنعت/ رزم‌حسینی از برنامه وزارت صمت برای حذف دلالان خبر داد


عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزیر صمت در نشست غیرعلنی مجلس از برنامه این وزارتخانه برای حذف دلالان و واسطه‌ها از زنجیره توزیع کالا خبر داد.


حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه نمایندگان نقطه نظرات و انتقادات خود را پیرامون مسائل مختلف از جمله نفوذ دلالان در بحث توزیع نهاده‌های دامی و خودرو و… مطرح کردند.

وی افزود: به عنوان مثال نفوذ دلالان در بخش خودرو باعث شده تا ورق فولاد و قطعات یک و نیم برابر قیمت به دست خودروسازان برسد که این مسأله تأثیر قابل توجهی در افزایش قیمت خودرو در کشور دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: به طور کل نمایندگان انتقادات خود را از نفوذ دلالان هم در زنجیره توزیع کالا و هم در بحث تأمین مواد اولیه مطرح کردند.

سلیمی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز علیرضا رزم حسینی وزیر صمت از برنامه این وزارتخانه برای حذف دلالان و واسطه‌ها از زنجیره توزیع کالا و همچنین تأمین مواد اولیه خبر داد.

وی افزود: رزم حسینی بر این نکته تأکید داشت که نتایج اقدامات این وزارتخانه در حذف دلالان به زودی برای مردم ملموس خواهد بود و نتایج این اقدامات را خواهند دید.

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان گفت: جمع‌بندی جلسه امروز این بود که عمده مشکل در حوزه ضعف مدیریت در داخل است که باید مرتفع شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا