ورزش

اطری: مثل یک سرباز تابع نظر کادر فنی کشتی هستم

مدعی وزن ۵۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی، تابع نظر کادر فنی هستم.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا اطری در مورد برگزاری اردوی تیم ملی و شرایط موجود گفت: فعلاً که تمرینات تازه شروع شده اما همه چیز چه از نظر شرایط اردویی و اسکان و چه از نظر نحوه تمرینات خوب است.

وی در مورد میزان آمادگی و عدم حضورش در لیگ برتر کشتی گفت: با تیم بازار بزرگ ایران قرارداد داشتم اما به دلیل سرماخوردگی تصمیم گرفتم که در این مسابقات شرکت نکنم، از نظر شرایط جسمانی و فنی نیز در سطح ایده آلی قرار دارم و امیدوارم در این دو ماه باقی مانده تا رقابت‌های جهانی نیز شرایطم روز به روز بهتر شود.

قهرمان آسیا و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی در مورد حضورش در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: مانند یک سرباز تابع نظر کادر فنی هستم و اگر تصمیم به برگزاری انتخابی شد نیز هیچ مشکلی با انجام آن ندارم و هر جا که بگویند آماده‌ام تا کشتی بگیرم.

دارنده سهمیه المپیک توکیو ادامه داد: البته هدف اصلی من حضور در المپیک و کسب مدال در این مسابقات است.

وی با اشاره به اینکه مدال آوری در وزن ۵۷ کیلوگرم کار سختی است، تصریح کرد: وزن ۵۷ کیلوگرم بسیار وزن سخت و پرفشاری است و کسب مدال جهانی در این وزن کار دشواری است، سال گذشته دستم از مدال کوتاه ماند اما تمام تلاشم را می‌کنم که پس از چندین سال بتوانم با کسب یک مدال خوشرنگ مزد زحماتم را بگیرم.

اطری در پایان در مورد شرایط ویژه اردوی تیم ملی گفت: در شرایط قرنطینه قرار داریم و نه کسی می‌تواند وارد و نه کسی می‌تواند خارج از اردو شود، اما باید مانند یک سرباز در خدمت تیم ملی باشیم و تمام تلاش خود را برای افتخارآفرینی برای ایران انجام دهیم.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا