سیاسی

مجلس خواستار برخورد جدی با قاتلان شهید امر به معروف و نهی از منکر در تهران شد


نایب رئیس مجلس در صحن علنی مجلس گفت: ما از مسؤولان محترم قوه قضائیه می‌خواهیم هرچه سریع‌تر این واقعه تاسف بار را در محکمه عدالت و انصاف بررسی کنند و جنایتکاران را به مجازات برسانند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 30 مهرماه 99) در صحن علنی مجلس به شهادت محمد محمدی از آمران امر به معروف و نهی از منکر که در منطقه تهرانپارس توسط اراذل و اوباش به شهادت رسید، واکنش نشان داد.

وی تأکید کرد: دیروز یکی از جوانان امر به معروف و نهی از منکر ضمن تذکر مورد هجوم قرار می‌گیرد و با چاقو او را به شهادت می‌رسانند. بنابراین ما از مسؤولان محترم قوه قضائیه می‌خواهیم هرچه سریع‌تر این واقعه تاسف بار را در محکمه عدالت و انصاف بررسی کنند و جنایتکاران را به مجازات برسانند.

وی تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان مجمع استان تهران به خانواده شهیدپرور محمدی تبریک و تسلیت عرض می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و امیدواریم هر چه سریع‌تر قوه قضائیه و نیروی انتظامی در رابطه با علل واقعه و برخورد با خاطی و متجاوز اعلام کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که حجت‌الاسلام سید رضا تقوی از سوی مجمع نمایندگان استان تهران این بیانیه را امضا کرده‌اند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا