جامعه

ابلاغ راهنمای مدیریت تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کووید19 + بخشنامه


معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کووید19 را به استان‌ها ابلاغ کرد.


به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در راستای هماهنگی بیشتر با شرایط کرونایی، معاونت آموزش متوسطه به تهیه، تدوین راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کویود19 و ارسال  آن به استان‌ها اقدام کرده است.

این راهنما حاصل مطالعات ملی و بین المللی و نتایج تجارب به دست آمده از شرایط اخیر است که پس از تدوین نگاشت اولیه، توسط تعدادی از کارشناسان و مدیران مدارس کشور اعتباربخشی شده است. لذا مدارس با استفاده از آن و با انتخاب الگوی مناسب جهت ارائه خدمات آموزشی و تربیتی به دانش آموزان یاری کنند.

تحلیل شرایط واحد آموزشی و انتخاب الگوی ارائه خدمات آموزشی و تربیتی مناسب، اطلاع‌رسانی به معلمان و دانش‌آموزان، بررسی، تبیین و تحلیل، منجر شدن گزاره‌ها به بهبود عملکرد مدرسه توجه به حفظ آرامش، تهیه اطلس آموزشی مدارس بر اساس نحوه ارائه خدمات آموزشی مطابق با امکانات و اولویت‌های انتخابی دانش‌آموزان و ورود به سامانه «سناد» از جمله نکاتی است که در این راهنما بر آن تأکید شده است.

شناسایی و تهیه گزارش‌های مدیریتی از مدارس مبتنی بر الگوی ارائه خدمات آموزشی و تربیتی راهنما صورت می‌گیرد و پرسشنامه مربوط به الگوی انتخاب شده باید در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به نشانیLtms.medu.ir  توسط مدیران مدارس تکمیل شود.

این متن را می‌توانید دانلود کنید:  راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کووید19 راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کووید19  

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا