دانش و فناوری

دورکاری کارمندان آمازون 6 ماه دیگر هم تمدید شد


شرکت آمازون اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده‌اند، می‌توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از بیزنس‌اینسایدر، شرکت آمازون  اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده‌اند، می‌توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.

بلومبرگ روز سه شنبه گزارش داد و  بیزنس‌اینسایدر تأیید کرد، آمازون به برخی از کارمندان این امکان را می‌دهد که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ دورکار باشند.

سخنگوی آمازون به این وبسایت خبری گفت: کارمندانی که هم اکنون وظیفه‌ای برعهده دارند که از خانه قابل انجام است، می‌توانند تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه به فعالیت ادامه دهند.

کارگران انبار آمازون علی‌رغم نگرانی‌های مکرر در مورد اقدامات بهداشتی و ایمنی شرکت، در تمام مدت زمان بیماری همه گیر  کرونا به کار حضوری خود ادامه داده‌اند.

آمازون به لیست فزاینده شرکت‌های بزرگ فناوری می‌پیوندد که به بیشتر کارمندان شرکت خود اجازه می‌دهند از راه دور به وظایف سازمانی خود عمل کنند.

سخنگوی این شرکت همچنین گفت: «ما بودجه و منابع قابل توجهی را سرمایه گذاری کرده‌ایم تا کسانی که ترجیح می‌دهند به دفتر مراجعه کنند، ایمن باشند».

آمازون با ادامه شیوع ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده، تاریخ بازگشت به کار  کارمندان خود را چندین بار تمدید کرده است. در ماه آوریل ، آمازون تاریخ برگشت کارمندان به محیط کار را ۲ اکتبر تعیین کرد، اما در ماه ژوئیه آن را اصلاح و مجدد تمدید کرد.

انتهای پیام/ 


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا