شهرستان ها

مرکز شبانه روزی فوریت های تولیدی و اقتصادی راه اندازی شد

قائمشهر- معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از تاسیس مرکز شبانه روزی فوریت های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی در کشور از جمله مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بابک دین‌پرست ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از گلخانه نمونه لیموترش در روستای خرماکلا قائمشهر به خبرنگاران گفت: در خصوص رفع مشکلات صدور مجوزهای مربوطه در مورد گلخانه‌ها مقرر شد اداره کل جهاد کشاورزی استان مصادیق این مشکلات را در اختیار ما قرار دهد تا در جلسه امروز در استانداری تعیین تکلیف شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور، افزود: برای تعداد ۵۰ متقاضی جدید توسعه گلخانه لیموترش در قائم‌شهر، قرار شد تیمی مشخص تشکیل شود که با حضور در محل، همه موارد را برای صدور مجوزهای لازم بررسی کنند.

وی در خصوص وجود استعلام‌های بی ربط که در فرایند صدور مجوز وجود دارد و از مشکلات مطرح شده توسط تولید کنندگان لیمو ترش محسوب می‌شود، گفت: این موضوع در تهران در ستاد تسهیل و رفع و موانع تولید ملی بررسی خواهد شد.

دین پرست از تأسیس مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: به زودی این مرکز برای رفع همه مشکلات واحدهای تولیدی احداث می‌شود که به طور شبانه روزی پاسخگو خواهد بود.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا