بین الملل

هشدار شیخ صبری درباره ورود سازشگران به مسجدالاقصی


خطیب مسجدالاقصی و رئیس هیأت عالی اسلامی قدس اشغالی تأکید کرد که خطر بازدید سازشگران با رژیم صهیونیستی از مسجدالاقصی کمتر از یورش صهیونیست‌ها به این مسجد نیست.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شیخ «عکرمه صبری» خطیب مسجدالاقصی و رئیس هیأت عالی اسلامی قدس اشغالی تأکید کرد که بازدید برخی از عادی‌کنندگان روابط با رژیم صهیونیستی از شهر قدس اشغالی، نتیجه آشکار جنایت عادی‌سازی روابط است.

صبری گفت که هر هیأتی که به دلیل عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی وارد قدس اشغالی می‌شود، ضرر و زیانش کمتر از یورش شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی نیست.

وی تصریح کرد که بازدید عادی‌کنندگان روابط با رژیم صهیونیستی از مسجدالاقصی کاملا مردود است و تمامی رژیم‌ها بایستی به روایت اسلامی درباره مسجدالاقصی بازگردند نه روایت یهودیان.

طبق گزارش وبگاه «العهد»، شیخ صبری افزود که ورود این هیأت‌ها به مسجدالاقصی تحت حمایت رژیم صهیونیستی اعتراف تلویحی به مشروعیت رژیم اشغالگر در شهر قدس اشغالی است.

صبری همچنین گفت که ورود این هیأت‌ها چیزی از واقعیت شهر قدس را تغییر نمی‌دهد و هرگز به رژیم اشغالگر هیچ گونه مشروعیتی برای اشغال قدس و مسجدالاقصی نمی‌بخشد.

شهر اشغالی قدس طی چند روز گذشته شاهد بازدید هیأتی از امارات تحت حمایت نظامیان صهیونیست بود.

امارات و رژیم صهیونیستی اخیرا روابط دیپلماتیک خود را علنی کرده‌اند و روز سه‌شنبه(دیروز) نیز یک هیأت رسمی امارات وارد فلسطین اشغالی شد.

انتهای پیام/م


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا