جامعه

نامه ۱۰۰۰ دانش‌آموز انجمن‌های اسلامی به محضر رهبر معظم انقلاب

بیش از یک هزار نفر از دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی مدارس استان همدان با ارسال نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب، آمادگی خود را برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی مدارس استان همدان ضمن شرکت در پویش «من همان دانش‌آموز ۳۰ مهر ۵۷ هستم»، با ارسال نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب، آمادگی خود را برای دفاع جانانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

در متن این نامه آمده است: «به استحضار مبارکتان می‌رساند با عنایت به قرار داشتن در ایام پایانی مهرماه که برای مردم دیار دارالمجاهدین همدان یاد آور حماسه دانش‌آموزان غیور همدانی در ۳۰ مهر سال ۵۷ و سند عزت و افتخاری برای این شهر شهید پرور است، ما دانش‌آموزان انجمن‌های اسلامی استان همدان اقدام به برگزاری پویش «من همان دانش‌آموز ۳۰ مهر ۵۷ هستم» نمودیم تا ضمن گرامیداشت آن حماسه، آمادگی دانش‌آموزان کنونی استان برای ادامه پرقدرت راه امام، انقلاب و شهدا را بسنجیم که بحمدالله و با عنایات حضرات معصومین علیهم السلام با استقبالی کم نظیر از سوی دانش آموزان هم استانی مواجه شدیم.

اینک ما هزار نفر از فرزندان شما در انجمن‌های اسلامی مدارس همدان، مراتب تعهد و وفاداری خود را به آرمان‌ها و اهداف امام و انقلاب که همان اهداف و آرمان‌های شریف حضرتعالی است را به محضرتان اعلام داشته و عرض می‌کنیم که دانش‌آموزان همدانی آماده‌اند در پیروی از پیر همدانی خود شهید حسین همدانی و رفیق خوشبخت شما شهید قاسم سلیمانی از هر گونه فداکاری در راه این انقلاب ولو با بذل جان دریغ نکنند.

در پایان عاجزانه از شما خواستاریم تا ان‌شاالله پس از ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا اجازه فرمایید تا به محضرتان مشرف شده و این تعهد و آمادگی را به صورت حضوری به شما اعلام نماییم».

در این پویش که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان در نیمه دوم مهرماه سال جاری انجام گرفت، بیش از هزار دانش‌آموز انجمنی همدان با ارسال تصاویر خود با در دست داشتن دست نوشته «من همان دانش‌آموز ۳۰ مهر ۵۷ هستم» شرکت کردند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا