ورزش

زمان تصمیم‌گیری برای برگزاری لیگ برتر والیبال مشخص شد

نشست هم‌اندیشی با موضوع چگونگی ادامه رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز دوشنبه آینده برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، نشست هم‌اندیشی به منظور بررسی نحوه ادامه لیگ برتر مردان سال ۹۹ از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز دوشنبه پنجم آبان‌ماه با حضور رئیس و سایر مسئولین فدراسیون والیبال، مدیران عامل و سرمربیان باشگاه‌های لیگ برتری، در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تهران برگزار می‌شود.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال در نظر داشت ادامه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران را از روز چهارشنبه هفتم آبان‌ماه شروع کند که با توجه به درخواست باشگاه‌ها مبنی بر تجدید نظر در این خصوص، نشست فوق برگزار می‌شود تا بر اساس خرد جمعی درباره ادامه مسابقات تصمیم‌گیری شود. بنابراین، دیدارهای روز چهارشنبه هفته آینده نیز برگزار نخواهد شد.

سی و چهارمین دوره لیگ برتر والیبال ایران، از روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه ۹۹ شروع و این رقابت‌ها به مدت هفت هفته پیگیری شد، اما از ۱۸ مهرماه به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا و اینکه تیم‌ها بتوانند با آرامش خاطر بیش‌تر و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به تمرینات و رقابت‌های خود بپردازند، ادامه مسابقات متوقف شد.

با توجه به اینکه ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان، به دلیل وضعیت شهر تهران از نظر شیوع ویروس کرونا، با حضور هیچ فرد دیگری از جمله خبرنگاران در این نشست موافقت نکرده است، مقرر شد برای اطلاع‌رسانی دقیق و سریع، این مراسم به صورت آنلاین در سایت و صفحه آپارات فدراسیون والیبال پخش شود. گزارش کامل مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال نیز از طریق روابط عمومی فدراسیون منتشر خواهد شد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا