ورزش

پرداخت بدهی «اسکوچیچ» قدم بزرگی برای باشگاه ملوان بود

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه پرداخت بدهی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق این تیم قدم بزرگی بوده است، گفت: حل شدن پرونده‌هایمان در فیفا مثل یک رویا بود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی، پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص پرداخت بدهی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم یک بار سنگین دیگر را از روی دوش باشگاه ملوان برداریم. باید تشکر بسیار ویژه ای از طرف خودم و همه ی هواداران ملوان از اشکان پوررشید داشته باشم که با حضورشان گام‌های بزرگ و موثری برداشته شد.

وی تصریح کرد: در حال پرداخت بدهی‌های سنگینی هستیم که سال‌ها از زمان لیگ برتر انباشته شده بودند و باشگاه در حالت ورشکستگی رها شده بود. این روزها و با این نرخ ارز حل شدن پرونده‌های مفتوح در فیفا برای ما مثل رویا بود و واقعاً از پس آن بر نمی‌آمدیم، اما امروز خوشحالیم در مدتی کوتاه موفق شدیم به این مهم دست بیابیم که بدون حضور مهندس پوررشید میسر نبود.

مدیرعامل ملوان ادامه داد: نشست بسیار خوبی با دراگان اسکوچیچ داشتیم، ایشان مربی بزرگی هستند و فصلی که در ملوان حضور داشتند نتایج خوبی کسب کردند و یکی از فصل‌های خوب ملوان در دو دهه‌ی اخیر را رقم زدند، اما متاسفانه نزدیک به شش سال است که نیمی از مطالبات وی پرداخت نشده بود و در نشست روز گذشته توانستیم توافقی داشته باشیم و مطالبات باقیمانده وی را پرداخت کنیم. برای این مربی ارزشمند آرزوی موفقیت در بازی‌های ملی را دارم.

پژمان نوری در پایان گفت: بزرگترین مشکل ملوان بدهی‌های انباشته شده است و هنوز بدهی‌های داخلی بسیار زیادی داریم که باید آنها را تسویه کنیم تا ملوان را از ورشکستگی که در این سال‌ها گرفتار آن شده نجات دهیم. این مهمترین مسئولیت همه کسانی که تعصبی به ملوان دارند و در حال حاضر می‌توانند کاری برایش انجام دهند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا