شهرستان ها

«رضا طلایی‌منش» سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان شد

همدان – «رضا طلایی‌منش» به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان معارفه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه با حضور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری همدان انجام شد.

در این مراسم رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: امسال رضا طلایی‌منش از مربیان بومی و باتجربه استان همدان به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان انتخاب شده است.

روح الله وجدی هویدا عنوان کرد: طلایی‌منش از مربیان موفق استان بوده که از دانش فنی بالایی برخوردار است و امیدواریم فصل خوبی را پشت بگذاریم.

وی با بیان اینکه هدف ما صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است، بیان کرد: امیدواریم بازیکنان باغیرت و همبستگی تلاش کنند تا به این هدف دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: تا روز آخر تمام حمایت‌های مادی و معنوی را از تیم فوتبال شهرداری همدان و کادر فنی انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان نیز افزود: در این فصل همه برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور خواهیم جنگید و به دنبال آنیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

رضا طلایی منش با بیان اینکه فوتبال همدان پتانسیل بالایی دارد، بیان کرد: فوتبال همدان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است.

طلایی‌منش عنوان کرد: حضور بازیکنان بومی و توانمند هر مربی را به آینده خوشبین می‌کند.

گفتنی است، امروز به طور رسمی رضا طلایی منش به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان برای فصل جدید در لیگ دسته دوم فوتبال کشور معرفی شد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا