سیاسی

مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد


مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) متشکل از دانشجویان کشورهای مختلف اسلامی، در محل سفارت سابق آمریکا امروز در لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد.


به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) متشکل از دانشجویان کشورهای مختلف اسلامی، در محل سفارت سابق آمریکا امروز در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد.

بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه دانشجویان با اتوبوسی منقش به پرچم فلسطین به سمت سفارت‌ها و دفاتر کشورهایی با وفاداری به آرمان قدس پاسخ دندان شکنی به رژیم صهیونیستی و آمریکا دادند، حرکت کردند.

در همین راستا دانشجویان در ابتدا به سمت دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین حرکت و با در این مکان از نماینده جهاد اسلامی با اهدای تقدیرنامه و تقدیم نمادین مقداری از خاک فلسطین تجلیل کردند.

 

دانشجویان پس از آن به سفارت کشور فلسطین رفتند و از نماینده سازمان آزادی‌بخش فلسطین تجلیل کردند.

تجلیل از مردم و دولت کشور جمهوری پاکستان هم توسط دانشجویان با حضور در سفارت این کشور باد اهدای نمادین خاک فلسطین و تقدیرنامه به سفیر پاکستان در ایران صورت گرفت.

دانشجویان در ادامه به سفارت یمن رفته و از مردم این کشور بابت حمایت از آرمان قدس و مقاومت در برابر خواسته‌های نامشروع آمریکا و اسرائیل با تقدیم هدایایی ( تقدیرنامه و مقداری از خاک فلسطین) تجلیل کردند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا