شهرستان ها

نقش تأثیرگذار رسانه ملی در اطلاع رسانی مطالبات مردم

اردبیل- فرماندار اردبیل با بیان اینکه رسانه ملی، رسانه مورد اعتماد مردم است، گفت: رسانه ملی نقش تأثیرگذاری در شفاف سازی اذهان عمومی و اطلاع رسانی مطالبات مردم دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود امامی یگانه عصر چهارشنبه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و کارکنان معاونت خبر صدا و سیما اظهار کرد: صدا و سیمای مرکز اردبیل هم در حوزه‌های مختلف با محوریت ارائه و انعکاس مطالبات مردم و پیگیری اقدامات انجام شده پیشگام است و رویکرد این رسانه مردم محور است.

وی کارکنان خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل پای ثابت تمام رویدادها، برنامه‌ها و تحولات منطقه بوده و شبانه روز برای اطلاع رسانی تلاش می‌کنند افزود: بخش‌های خبری صدا و سیمای مرکز اردبیل با توجه به نیروهای کاردان و متخصص مخاطبان خاص خود را داشته و از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است.

فرماندار اردبیل گفت: تولید و پخش گزارش‌های فاخر خبر صدا و سیمای اردبیل برای معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های منطقه در بخش‌های مختلف، در شبکه‌های سراسری و برون مرزی بسیار حائز اهمیت است که عملکرد معاونت خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل در این حوزه قابل قدردانی است.

امامی یگانه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، امید آفرینی و تعمیق اخلاق و آگاهی بخشی را از شرایط مهم توفیق رسانه خواند و افزود: بایستی همه مسئولین و آحاد جامعه با صلابت مضاعف به سمت حل مسائل رفته و موانع را برطرف کنیم که اگر مشارکت مردم نباشد و نیز رسانه‌ها در این بین با صداقت و امانتداری عمل نکند موفقیت مسئولین محقق نمی‌شود.

وی با بیان اینکه رسانه ملی، رسانه مورد اعتماد مردم است، گفت: در کنار تمام رسانه‌های معاند که سعی دارند خود را صادق تر نسبت به مردم کشور ما نشان دهند و از هیچ گونه شیطنت رسانه‌ای کوتاه نمی آیند در این میان رسانه ملی ضمن تقابل با این رسانه‌ها، نقش تأثیرگذاری در شفاف سازی اذهان عمومی و اطلاع رسانی مطالبات مردم دارد.

فرماندار اردبیل همچنین با قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان از بخش‌های صدا و سیمای مرکز اردبیل بازدید با چند تن از مدیران و کارشناسان درباره مسائل شهرستان اردبیل گفت و گو کرد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا