شهرستان ها

توقیف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر با همکاری پلیس البرز

کرج – فرمانده انتظامی البرز از توقیف یک خودرو که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال ۲۰۰ کیلوگرم به این استان را داشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر محرز شد که فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از عناصر اصلی تهیه و در پوشش مسافرت خانوادگی، قصد انتقال و فروش مواد به مشتریان خود در استان‌های مرکزی به‌ویژه البرز را دارد.

وی بیان کرد: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی صورت گرفته محرز شد مواد مخدر مورد نظر با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که به وسیله خودرو پژو ۴۰۵ دیگری اسکورت می‌شود در پوشش مسافرت خانوادگی از استان‌های غربی کشور و در محدوده استان همدان به سمت استان البرز در حال حرکت است.

فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان اعلام شد و اکیپی از مأموران آن پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورهای اصلی این استان اعزام و اقدام به رصد و کنترل خودروهای عبوری کرده که در نهایت هر دو خودرو را مشاهده و در یک فرصت مناسب آن‌ها را متوقف و هر ۶ سرنشین خودروها را دستگیر کردند.

وی در پایان متذکر شد: در بازرسی از خودروها، ۲۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که در خودروی پژو ۴۰۵ جاساز شده بود کشف و متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه و خودروهای توقیفی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان منتقل شدند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا