شهرستان ها

ساخت و سازهای غیرمجاز بوشهر در مراحل اولیه پیشگیری شوند

بوشهر – فرماندار بوشهر با تاکید بر جلوگیری از تخلفات ساختمانی، گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز بوشهر در مراحل اولیه پیشگیری شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس جمشیدی عصر پنجشنبه در نشست کارگروه پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان بوشهر اظهار داشت: جلسات برگزار شده در راستای مقابله با تخلفات ساخت و سازها خروجی مثبتی داشته و شاهد کاهش تخلفات به طور گسترده بودیم.

وی اضافه کرد: در راستای پیشگیری از وقوع تخلفات ساختمانی تاکید بر فرهنگ سازی داشته و باید آسیب شناسی کرد و در ادامه بیان داشت ۹۸ درصد مردم شریف شهر بوشهر قانونمند هستند.

فرماندار بوشهر افزود: نوع برخورد با مردم حائز اهمیت بوده و بر اساس منطق و توجیهات لازم حرمت‌ها حفظ شود تا در روند پیگیری و انجام رعایت قانون ساخت و ساز بهبود وضعیت صورت گیرد.

فرماندار بوشهر با بیان اینکه حفظ و صیانت از اراضی زراعی و باغات و ساختمان سازی ضامن بقای جامعه است گفت: اولین قدم در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، پیشگیری در مراحل اولیه است.

وی همچنین تشکیل گشت‌های متشکل از جهاد کشاورزی، محیط زیست و عوامل انتظامی و شهرداری برای پیشگیری بموقع را اقدامی مؤثر دانست و افزود: روان سازی صدور مجوز احداث بنا بر اساس موازین قانونی از سوی کمیسیون‌های مربوطه در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز امری مهم است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا