سیاسی

نوروزی: روحانی دلالان را هم مانند کسانی که ماسک نمی‌زنند جریمه کند


نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت:آقای رئیس جمهور دلالان، محتکرین و واسطه‌ها را هم مانند کسانی که ماسک نمی‌زنند جریمه کند.


حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات موجود در حوزه اقتصاد گفت: دولت در حوزه مسائل اقتصادی باید همانند موضوع کرونا باید مسائل را رصد و پیگیری کند و به مردم روزانه گزارش دهد.

وی افزود: موضوع اقتصاد نه تنها کمتر از کرونا نیست بلکه ده‌ها برابر مهم‌تر از آن است و باید جدی گرفته شود. 

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه با وجود اینکه در شرایط خاص اقتصادی هستیم دولت خیلی عادی با این مسئله مواجه شده و ما آرایش جنگی در تیم اقتصادی دولت نمی‌بینیم. 

نوروزی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور اعلام می‌کند کسانی که ماسک نزنند جریمه می‌شوند اما حرفی از جریمه دلالان، واسطه‌ها و محتکرین نمی‌زند و این در حالی است که دلالان، واسطه‌ها و محتکرین نیز باید مانند کسانی که ماسک نمی‌زنند جریمه شوند.

وی افزود: دولتمردان ما همه اقتصاد کشور را به برجام و FATF گره زده بودند و حال که این دو بی‌نتیجه مانده عزا گرفته‌اند انگار که همه چیز را از دست داده‌‌اند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: دولت باید در حوزه اقتصادی به طور جد امور را رصد کند و بر بازار نظارت دقیق و کافی داشته باشد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا