ورزش

آرتتا: واکنش‌مان به گل راپید وین را دوست داشتم/ اظهارات اوزیل فوق‌العاده بود

سرمربی تیم فوتبال آرسنال از اینکه تیمش لیگ اروپا را با برد آغاز کرد، خوشحال است و به اظهارات اخیر هافبک آلمانی‌اش هم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکل آرتتا در پی برتری 2 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل راپید وین اتریش در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ اروپا گفت: می‌دانستیم که بازی سختی خواهد شد. ما با گلی که دریافت کردیم و تصمیماتی که در این بازی گرفتیم، کمی کار را برای خودمان سخت کردیم، اما من مسئولیت این کار را برعهده می‌گیرم.

وی افزود: واکنش‌مان به گل راپید وین را دوست داشتم. در نیمه دوم ما فضاها را بهتر بستیم و به دروازه حریف حمله کردیم. ما در نیمه دوم باهدف‌تر بازی کردیم و موقعیت‌های بیشتری روی دروازه راپید وین خلق کردیم. روی هم رفته دو گل خوب به ثمر رساندیم که گل اوبامیانگ شگفت‌انگیز بود. خوشحالم که لیگ اروپا را با برد آغاز کردیم.

مسعود اوزیل هافبک آلمانی توپچی‌های لندن اخیراً در واکنش به حذف نامش از لیست 25 نفره لیگ برتری آرسنال ابراز ناراحتی کرد. در بخشی از پیام وی اما آمده است: «مهم نیست که چه اتفاقاتی افتاده است. من برای پیدا کردن فرصت بازگشت به تیم می‌جنگم و نمی‌گذارم که هشتمین فصل حضورم در آرسنال این‌گونه تمام شود. به شما قول می‌دهم که این تصمیم سخت به هیچ وجه روی ذهنیت من تأثیر نمی‌گذارد. باز هم مثل همیشه به بهترین شکل به تمرین کردن ادامه می‌دهم و هر زمان هم که امکان داشته باشد صدایم را علیه رفتارهای غیرانسانی و برای برقراری عدالت بالا می‌برم».

آرتتا در واکنش به پیام هافبک آلمانی‌اش اظهار داشت: اظهارات اوزیل فوق‌العاده بود. این چیزی است که می‌خواهم از تمامی بازیکنانی که در ترکیب نیستند، بشنوم. انتظار شنیدن اظهاراتی غیر از این را از مسعوت نداشتم. کنار گذاشتن اوزیل از ترکیب تیم هم بسته به شرایط تیم داشت، چون ما در پست هافبک بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا