شهرستان ها

ناجا حافظ امنیت کشور است/مردم ملاحظات بهداشتی را جدی بگیرند

گرگان- امام جمعه موقت گرگان با بیان این که نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور است، گفت: کرونا سلامتی مردم را نشانه رفته بنابراین همه باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار کرد: هیچکس خواهان ناامنی نیست زیرا امنیت مایه آرامش و اطمینان بوده و این موضوع در همه جای جهان رایج و متداول است.

وی با شاره به هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی وظیفه خطیر حفظ امنیت کشور را برعهده داشته و این نعمت بزرگ مایه خشنودی مردم است.

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) بیان کرد: امنیت و سلامت جسم نعمت های بزرگ دنیا هستند که نباید کفران نعمت شوند زیرا ناشکری از این نعمت ها سبب سلب نعمت می شود.

لیوانی بیماری کرونا را بسیار مهلک و خطرناک دانست و گفت که کرونا سلامتی مردم را نشانه گرفته بنابراین همه باید ملاحظات بهداشتی را رعایت کنند.

امام جمعه موقت گرگان همچنین اضافه کرد: تعدادی از مسلمانان در ۱۲ ربیع الاول را سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) می دانند که پس از انقلاب شاهد ایجاد هفته وحدت بودیم.

وی همچنین از مردم خواست که موعظه ها و پندهای ائمه معصومین را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

لیوانی تصریح کرد: برخی از گناهان ثواب اعمال نیک از بین می‌برد بنابراین صالحان و مومنان در رفتارهای خود وسواس و دقت عمل به خرج دهند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا