شهرستان ها

طلاق نباید به معضل اجتماعی تبدیل شود

لامرد- امام جمعه لامرد تاکید کرد: همه مردم و مسؤلان باید در موضوع کاهش طلاق کمک کنند و نباید این پدیده به معضل اجتماعی تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی حسین زاده در خطبه‌های این هفته لامرد ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: اگر می‌خواهیم موفق باشیم باید در زندگی روزمره تقوای الهی را رعایت کرد.

وی به بحث طلاق در شهرستان لامرد اشاره کرد و گفت: آمار طلاق در منطقه زیاد است، در بحث طلاق رتبه دوم استان را داریم و نباید به معضل اجتماعی تبدیل شود و همه باید در این امر مهم کمک کنند.

وی گفت: مسئولان و گروه‌هایی هستند که در این امر ورود کرده اند ضمن اینکه نباید سیمای سیاسی را به هر چیزی تزریق کنیم.

امام جمعه لامرد با توجه به هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: کار و تلاش و خستگی نیروی انتظامی ستودنی است و باید به مردم خدمت کرد. نیروی انتظامی باعث ایجاد امنیت اجتماعی است و ما قدردان این نیرو هستیم.

وی افزود: در منطقه نیاز به وحدت داریم که باید گفت بدترین چیز تفرقه در جامعه است.

امام جمعه لامرد به پایان تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران اشاره کرد و گفت: از سال ۸۶ ایران اسلامی را تحریم کردند و در ۲۷ مهرماه امسال و حدود ۱۳ سال طول کشید که این یک پیروزی برای ایران است.

خطیب جمعه لامرد با طرح این سوال، که پایان تحریم‌های تسلیحاتی چه فرصت‌هایی را فراروی ایران قرار داده است، خاطرنشان کرد: این شکست آمریکای خبیث و دستاورد مهم در حوزه سیاسی امنیتی، دفاعی و… است و البته در ایران سرفراز، در بعد نظامی به شرایط خوبی رسیده ایم.

وی افزود: آحاد مردم، در مسائل خارجی در مقابل آمریکا ید واحدند و فریاد مرگ بر آمریکای همه مردم و مسؤلین، کوبنده و بزرگ است.

وی به انتخابات آمریکا اشاره کرد و گفت: پیروز انتخابات در آمریکا هر که باشد برای ما فرقی نمی‌کند و سیاست‌های آنان مشخص است. همه یکی هستند و فقط در نحوه روش اجرا شاید تفاوتی داشته باشد. ما می‌گوئیم آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر و این چیز طبیعی است.

او گفت: هوشمندی مسئولان ضروری است و در آینده شکست‌های بیشتری را از ناحیه آمریکا شاهد خواهیم بود.

در ادامه سرهنگ مهراب زارع پور فرمانده انتظامی شهرستان لامرد به عملکرد یکساله این نیرو پرداخت و گفت: همه ما تابع فرامین فرماندهی معظم کل قوا هستیم و در بعد امنیت تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا