ورزش

دیدار رئیس جمهور داغستان روسیه با ستارگان کشتی آزاد

سرگی ملیکوف رئیس جمهور موقت داغستان روسیه طی مراسمی در ماخاچ کالا با کشتی‌گیران آزادکار این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون کشتی روسیه، «سرگئی علیموویچ ملیکوف» سرپرست موقت جمهوری داغستان پس از کسب ۸ مدال طلا، ۵ نقره و ۸ برنز توسط کشتی گیران داغستانی در رقابت‌های قهرمانی روسیه در دیدار با آنها گفت: پیروزی در این سطح، کار آسانی نیست. پشت سر هر ورزشکار و مربی سال‌ها تلاش سخت، تمرینات طاقت فرسا و هدفی بزرگ برای رسیدن به قله است که فقط ورزشکاران برجسته می‌توانند به آن برسند.

وی تصریح کرد: بسیاری از شما جوایز و عناوین بالاتری دارید اما متأسفانه، اتفاقی که امروز در جهان در ارتباط با بیماری همه گیر کرونا رخ داده، فرصتی برای نشان دادن مهارت‌های بیشتر را از شما گرفته. ولی من مطمئنم در آینده نزدیک می‌توانید در معتبرترین مسابقات، عملکرد شایسته ای داشته باشید.

ساجید ساجیداف رئیس فدراسیون کشتی داغستان نیز به کارهای بزرگی که در این جمهوری برای توسعه فرهنگ در ورزش انجام می‌شود، اشاره کرد و گفت: ما همیشه توجه مقامات و حمایت هواداران را احساس می‌کنیم. تیم ما در تلاش است انتظارات مرتبط با آن را برآورده کند. من مطمئنم کشتی گیران در بازی‌های المپیک با وقار و موفقیت مبارزه خواهند کرد.

همچنین عبدالرشید سعداله‌یف کاپیتان تیم ملی روسیه و جمهوری داغستان نیز به نمایندگی از کشتی گیران در این مراسم صحبت کرد. وی انتصاب سرپرستی جمهوری داغستان را به سرگئی ملیکوف تبریک گفت و از توجه وی به ورزشکاران تشکر و تصریح کرد: همه ما، یک خانواده چند هزار نفری از کشتی گیران، آماده هستیم در احیا و توسعه میهن کوچک خود یاری گر شما باشیم. پیش روی ما مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا همه کسانی که از ما حمایت می‌کنند و انتظار پیروزی دارند به موفقیت‌ها امیدوار باشند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا