ورزش

اینتر آماده اقدام قانونی علیه یوفا در ماجرای حکیمی

باشگاه اینتر در ماجرای تست کرونای مدافع مراکشی‌اش قصد دارد اقدام قانونی علیه اتحادیه فوتبال اروپا انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر اعلام کرد نتیجه تازه‌ترین دور از تست کرونا بر روی اشرف حکیمی منفی بوده است و این مدافع مراکشی می‌تواند با صلاحدید آنتونیو کونته در بازی امشب (شنبه) اینتر مقابل جنوا در هفته پنجم سری A ایتالیا به میدان برود. اینتر اما قصد دارد اقدامات قانونی علیه اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) انجام دهد، چرا که معتقد است به نادرستی تست کرونای حکیمی 21 ساله را پیش از بازی با بوروسیا مونشن‌گلادباخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مثبت اعلام کرده است. اینتر چهارشنبه شب در آن بازی بدون مدافع مراکشی‌اش تن به تساوی 2-2 مقابل میهمان آلمانی‌اش داد.

نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد؛ باشگاه اینتر از عملکرد یوفا درباره مدافع مراکشی‌اش خشمگین است و اعتقاد دارد در این مورد بی‌عدالتی صورت گرفته است. ماجرا از این قرار است که یوفا روز چهارشنبه اعلام می‌کند تست کرونای تمامی بازیکنان مدنظر اینتر برای تقابل با بوروسیا مونشن‌گلادباخ منفی است، اما در همان روز و ساعاتی پیش از شروع این دیدار یوفا اعلام می‌کند تست کرونا حکیمی اندکی مثبت است و این بازیکن نمی‌تواند در این بازی به میدان برود.

اشرف حکیمی سپس به قرنطینه می‌رود و روز پنجشنبه مثبت بودن تست کرونایش از سوی یوفا تأیید می‌شود. باشگاه اینتر هم روز پنجشنبه از مدافع مراکشی‌اش تست کرونا می‌گیرد که پاسخ آن روز جمعه می‌آید و این بار این تست منفی می‌شود. اینتر حالا منتظر است امروز (شنبه) پاسخ تست کرونای دوم این بازیکن بیاید و اگر این بار هم منفی باشد، قصد دارد اقدامات قانونی علیه یوفا را در پیش بگیرد که چطور ممکن است در عرض 24 ساعت دو جواب متفاوت از تست یک بازیکن حاصل شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا