ورزش

واکنش تهدیدآمیز پدر یوویچ به احتمال حبس ۶ ماهه برای فرزندش

پدر مهاجم صرب تیم فوتبال رئال مادرید به اخبار اخیر درباره احتمال در نظر گرفته شدن مجازات حبس برای فرزندش به دلیل نقض پروتکل‌های بهداشتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، خانواده لوکا یوویچ از شنیدن یکسری خبرها درباره مهاجم صرب تیم فوتبال رئال مادرید که طی یکی دو روز اخیر منتشر شده شوکه شده‌اند. روز پنجشنبه تقریباً تمامی رسانه‌های اروپایی خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه دادستانی صربستان برای لوکا یوویچ به خاطر خروج غیرمجاز از قرنطینه در ایام شیوع ویروس کرونا در ماه مارس ممکن است به 6 ماه حبس محکوم شود.

این خبر واکنش میلان یوویچ پدر مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید را به هماه داشته است. او در گفت‌و‌گو با نشریه نووستی اظهار داشت: من ترجیح می‌دهم در این باره حرفی نزنم چون اگر حرف بزنم خیلی‌‌ها سر از جایی درخواهند آورد که دوست دارند لوکا را در آن ببینند، در زندان. یک صرب می‌تواند یک صرب دیگر را در مورد هر چیزی ببخشد جز کسب موفقیت.

 

یوویچ در اولین روزهای پس از متهم شدنش به نقض پروتکل‌های بهداشتی در صربستان گفت که به تصور مشابه بودن مقررات بهداشتی در کشورش و مقرراتی که در اسپانیا ملزم به رعایت آنها بوده، از منزلش خارج شده بود تا نسبت به تهیه برخی اقلام مورد نیازش اقدام کند. با این حال به نظر می‌رسد که پرونده تخلف او هنوز بسته نشده است.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا