بین الملل

محمدعلی ‌الحوثی: امروز دشمنان یمن در کنار قاتلان ملت فلسطین ایستاده‌اند


رئیس کمیته عالی انقلاب یمن ضمن اعلام اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی مانع صلح در یمن هستند، تصریح کرد، تمام کسانی که امروز با یمن دشمنی می‌کنند همان کسانی هستند که در کنار قاتلان زنان، کودکان و ملت فلسطین ایستاده‌اند.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن امروز (شنبه) طی سخنانی گفت، رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه در راستای یک سیاست واحد برای ضربه به اسلام و دشمنی با امت اسلام کار می‌کنند.

بر اساس گزارش شبکه «المسیره»، وی افزود، امارات امروز تمام امکانات خود را در اختیار دشمن صهیونیستی قرار داده و خدمتی که به مسأله فلسطین داشته بسیار ناچیز و غیرقابل ذکر است.

محمدعلی الحوثی در ادامه اعلام کرد، آمریکا و دشمن صهیونیستی مانع صلح در یمن هستند. تمام کسانی که امروز با یمن دشمنی می‌کنند و زنان، کودکان و ملت آن را می‌کشند همان کسانی هستند که در کنار قاتلان زنان، کودکان و ملت فلسطین ایستاده‌اند.

وی سپس گفت: ما ندیدیم که سازش‌کاران با جنگنده‌های اف ۱۶ و تانک‌های فرانسوی قیصر (CAESAR) برای یاری فلسطینی‌ها بروند بلکه آنها برای کشتار یمنی‌ها آمدند.

امارات و بحرین در پانزدهم سپتامبر گذشته رسما توافق سازش با رژیم صهیونیستی امضا کردند و سودان نیز دیروز به توافقی برای عادی‌سازی روابط با این رژیم رسید.

انتهای پیام/ص


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا