بین الملل

وصیت اسیر فلسطینی: ملت فلسطین مدافع وطن بماند


اسیر فلسطینی که در نودمین روز از اعتصاب غذای خود، وضعیت سلامت به شدت وخیمی دارد، در وصیتنامه خود از ملت فلسطین خواست، مدافع وطن بمانند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی در مخالفت با بازداشت بدون تفهیم اتهام خود در نودمین روز اعتصاب غذا به سر می‌برد در حالی که وضعیت سلامت او هم به شدت وخیم شده است.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی (معا)، «احلام حداد» وکیل مدافع این اسیر فلسطینی امروز شنبه گفت که الاخرس خطاب به ملت فلسطین وصیت کرده است که مدافع وطن و سرزمین خود باشند.

به گفته حداد، اسیر فلسطینی در وصیتنامه خود با تاکید بر اینکه نمی‌خواهد در بیمارستان «کبلان» رژیم صهیونیستی از دنیا برود، گفته است که هیچ کمکی از صهیونیست‌ها نمی‌خواهد جز اینکه او را به بیمارستانی در کرانه باختری منتقل کنند تا بین هموطنان و فرزندان خود جان دهد.

در وصیتنامه الاخرس همچنین آمده است: «نمی‌خواهم جسدم را در سردخانه قرار دهید یا آن را کالبد شکافی کنید. از اسرای قدیمی هم که به نبرد اعتصاب غذا پیوستند و خانواده‌های شهدا می‌خواهم که مرا تشییع کنند. به ملت فلسطین هم توصیه می‌کنم که مدافع وطن خود بمانند.»

نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته ماهر الاخرس را با حال وخیم از بیمارستان به زندان بازگرداندند.

الاخرس ۴۹ ساله اهل شهر جنین کرانه باختری است که رژیم صهیونیستی او را در ۲۷ ژوئیه گذشته بدون تفهیم اتهام بازداشت کرده است. وی در اعتراض به بازداشت اداری خود و شمار قابل توجه دیگری از اسرای فلسطینی، دست به اعتصاب غذا زده است.

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا