جامعه

فرمانده ناجا: در موضوع رسیدگی به معیشت و مسکن مأموران پلیس دچار عقب افتادگی هستیم


فرمانده نیروی انتظامی گفت: در موضوع رسیدگی به معیشت و مسکن ماموران نیروی انتظامی عقب افتادگی وجود دارد و با حداقل ها فاصله داریم هرچند قرارگاه جهادی تامین مسکن افتتاح و راه اندازی شده است.


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در برنامه «نگاه یک» به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفته ناجا اشاره و اظهار داشت:بعد از پیام حضرت آقا که از طریق صدا و سیما منعکس شود تاثیرات آن را در بین همکاران و حتی بازنشستگان دیدیم چرا که روح جدیدی به آنها دمیده شد و نشاط پیدا کردند.

سرداراشتری گفت: این پیام چند نکته داشت؛ مقام معظم رهبری ماموران پلیس را کارکنان خوب، زحمتکش و خدوم معرفی کردند.

وی ‌‌گفت: مقام معظم رهبری در دیدارهای متفاوت همواره پلیس را مظهر اقتدار دانسته و اعلام می‌کنند که در کنار اقتدار نیز باید پلیس رافت و مهربانی و برخورد خوب با مردم داشته باشد.

سردار اشتری با بیان این مطلب که ناجا خود را حافظ امنیت و آرامش مردم می‌داند به برخورد با کسانی که خلاف قانون حرکت می‌کنند پرداخت و گفت مردم از اقدام ناجا استقبال می‌کنند.

سردار اشتری به بحث معیشت کارکنان ناجا پرداخت و گفت: ماموران نیروی انتظامی با حداقل امکانات بیشترین اقدامات را ارائه می دهند و مثل نیروی انتظامی کم هستند که شبانه روز در اقصی نقاط کشور در تعطیلات، در عزاداری و شادی سر کار بوده و کمترین توقع را داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ماموران ناجا با مناعت طبع خدمت می کنند؛ خدمتی که زبانزد عام و خاص است؛ جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و در معرض خطر و آسیب پذیری کار خود را انجام می دهند.

سردار اشتری اعلام کرد:جا دارد حداقل برای معیشت و مهمترین نیاز ماموران ناجا که بحث مسکن است تدبیری اندیشیده شود چرا که با حداقل ها فاصله داریم و یک عقب افتادگی جهت رسیدگی به معیشت و مسکن کارکنان داریم؛ هر چند که قرارگاه جهادی تامین مسکن سال گذشته افتتاح شده است.

این خبر در حال تکمیل است


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا