ورزش

سولسشایر: هواداران‌مان در ورزشگاه بودند می‌‌توانستیم چلسی را شکست دهیم/ نگران فن‌دبیک نباشید

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است که اگر تیمش مجبور نبود در ورزشگاه خالی مقابل چلسی به میدان برود، شاید نتیجه بهتری از تساوی بدون گل کسب می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر پس از تساوی بدون گل منچستریونایتد مقابل چلسی در هفته ششم لیگ برتر انگلیس، گفت: فکر می‌کنم که خستگی ناشی از بازی قبلی دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا روی عملکرد هر دوی آنها تأثیر گذاشته بود و به همین دلیل هم ما نیمه اول جالبی ندیدم. من فکر می‌کنم در نیمه دوم عملکردمان بهتر شد و اگر سکوها پر از تماشاگر بود، شاید با کمک آنها می‌توانستیم توپ را از خط دروازه بگذرانیم. به نظرم چلسی را در زمین خودش محبوس کرده بودیم و موقعیت‌‌های نصف و نیمه هم داشتیم که یکی از آنها را تیاگو سیلوا و دیگری را دروازه‌بان حریف به خوبی دفع کردند. دروازه‌بان چلسی دو بار شوت‌های مارکوس رشفورد را گرفت که مهمترین موقعیت‌های ما بودند. سیستم بازی 3-4-3 چلسی؟ هر تیمی شیوه خودش را دارد اما روبه‌رو شدن با تیم‌هایی که با سه مدافع بازی می‌کنند، همیشه کار سختی است. چلسی هم خوب بازی کرد. آنها با همین شیوه فصل گذشته در جام حذفی ما را شکست دادند. این بار اما من فکر می‌کنم که ما نسبت به آنها شانس بیشتری برای کسب پیروزی داشتیم.

 

سولسشایر درباره تأثیر ادینسون کاوانی در اولین حضورش در ترکیب منچستریونایتد گفت: او یک فرار زیبا به سمت دروازه چلسی داشت و یک ضربه نرم زیبا هم زد. او یک موقعیت خوب دیگر هم داشت که تیاگو سیلوا آن را مهار کرد. اگر ضربه‌اش گل می‌شد اتفاق فوق‌العاده‌ای برای او رخ می‌داد.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ درباره نیمکت‌نشینی رونی فن‌دبیک هافبک هلندی جدید تیمش هم گفت: نگران نباشید او هم فرصت بازی خواهد داشت. گفتن اینکه چه کسی باید بازی کند همیشه آسان‌تر از گفتن این است که چه کسی نباید بازی کند.

سولسشایر در پایان گفت: اینکه کلین‌شیت کردیم، به حریف فشار آوردیم و جلوی روند باخت‌های خانگی‌مان را گرفتیم، نکته مثبتی بود. خب مسلماً هدف‌‌مان کسب پیروزی بود، اما باز هم فکر می‌کنم که عملکردمان خوب بود.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا