شهرستان ها

فعالیت تالارهای پذیرایی درزنجان امکان پذیر نیست

زنجان-معاون بهداشت علوم پزشکی استان زنجان،گفت: با توجه به شرایط بدی که در خصوص بیماری کرونا دراستان زنجان داریم فعالیت تالارهای پذیرایی امکان پذیر نیست.

محمدرضا صائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه محدودیت کرونایی در استان زنجان اعمل شده ولی توفیقاتی حاصل نشده است، گفت: آرایشگاه های زنانه در استان به صورت زیر زمینی فعالیت می‌کنند و کانون اصلی ابتلا در این مکان‌ها است.

وی اظهار کرد: براساس مصاحبه‌ای که با بیماران کرونایی انجام گرفته درصد زیادی بیان داشتند که عامل گرفتاری شان به کرونا از آرایشگاههای زنانه بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: باید جلوی فعالیت آرایشگاههای زنانه دراستان گرفته شود چرا که اگر این روند ادامه پیدا کند شاهد افزایش بیماران کرونایی در استان هستیم و فعالیت برخی از آرایشگاههای زنانه در منازل است.

صائینی با بیان اینکه باشگاههای ورزشی در استان زنجان با وجود اعلام محدودیت‌ها فعالیت می‌کنند، تاکید کرد: اداره ورزش و جوانان استان در این زمینه هیچ گونه فعالیتی نمی‌کند و جلوی فعالیت مراکز ورزشی را نمی‌گیرد.

وی ابراز داشت: اگر اداره ورزش و جوانان استان جلوی فعالیت این باشگاه‌ها را نگیرد اقدام به پلمب خواهیم کرد و اداره ورزش و جوانان نهایت بی تفاوتی را نشان می‌دهد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، افزود: با توجه به شرایط بدی که در خصوص بیماری کرونا دراستان داریم فعالیت تالارهای پذیرایی امکان پذیر نیست و حق فعالیت ندارند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا