شهرستان ها

انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی در گلستان برگزار شد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی در استان خبرداد و گفت: کانون های فرهنگی بهترین فرصت جهت کار تشکیلاتی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه یکشنبه در خصوص انتخابات کانون های گلستان، اظهارکرد: انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی با رعایت دستورالعمل ها در استان برگزار شد.

وی افزود: کانون های فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی و سازمان یافته، خلاقیت و فعالیت های فرهنگی هستند که با صدور مجوز از سوی سازمان تبلیغات اسلامی، دارای هویت خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه کارکرد کانون های فرهنگی گسترده است، اضافه کرد: کانون های فرهنگی بهترین فرصت جهت کار تشکیلاتی بوده و نمونه بارز عملکرد و خدمات موثر اجتماعی آن ها را در سیل و کرونا شاهد بوده ایم.

ولی نژاد با اشاره به این که کارکرد کانون ها وسیع تر و گسترده تر از دیگر تشکل هاست، افزود: کانون های فرهنگی می توانند ده ها برنامه و کارهای اجرایی و اجتماعی را عملیاتی کنند.

وی از مشارکت بیش از ۸۰ درصد کانون های استان در انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی گلستان خبرداد و تصریح کرد: مهدی باقریان، عمار فرجی، حجت الاسلام ابوالفضل محمد زاده، مهدی سندگل و محبت علی سیدی به ترتیب با حدا کثر آراء به عنوان نفرات اصلی کانون فرهنگی تبلیغی استان و طیبه صدیق به عنوان علی البدل انتخاب شد.

لزوم اقدامات فرهنگی در مقابله با جنگ تمام عیار ادارکی و شناختی دشمن

در ادامه معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دشمنان برای ضربه زدن به هویت و ارزش هایی که در قامت انقلاب اسلامی باعث بیداری ملت ها شده است، بسیج شده اند.

حجت الاسلام رضا دیلمی افزود: دشمن به دنبال ضربه زدن به اراده و نظام محاسباتی مردم در یک جنگ تمام عیار ادراکی و شناختی است لذا امروز برای رسیدن به قله تمدنی در این جنگ تمام عیار می طلبد نسبت به مباحث فرهنگی، بصیرتی، تبلیغی و معرفتی تلاش مضاعف داشته باشیم.

دیلمی تصریح کرد: اگر عرصه جنگ تمدنی، عرصه حرکت از جنس مردم و خاک ریز دفاعی ما مردمی و به دست جوانان هوشیار، بیدار، ولایت پذیر، ولایت مدار، دشمن شناس و لحظه شناس باشد  موجب رویش های بیشتر خواهد شد.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه راه اندازی این کانون ها نقش مهمی در نشر معارف دینی انقلابی در حوزه های معرفتی، بصیرتی، قرآنی و اعزام گروهای جهادی دارد، افزود: لذا این کانون ها می توانند در جهت تحقق گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند.

وی گفت: این انتخابات با هدف ایجاد رویش انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب و ارتقا و توانمندسازی کانون های فرهنگی برگزار شد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا