شهرستان ها

طرح پاییزه فروش کتاب از ۲۴ آبان/آغاز ثبت‌نام کتاب فروشی‌ها

بیرجند- معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه طرح پاییزه فروش کتاب از ۲۴ آبان آغاز می شود، گفت: ثبت‌نام کتاب فروشی ها برای شرکت در این طرح از پنجم آبان شروع شده است.

محمود رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طرح پاییزه فروش کتاب در خراسان‌جنوبی در هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۴ آبان ماه آغاز و تا سی‌ام این ماه ادامه خواهد داشت.

معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ثبت‌نام کتابفروشی‌های خراسان‌جنوبی برای شرکت در این طرح از امروز دوشنبه پنجم آبان ماه آغاز شده است، بیان‌کرد: متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه (۵ آبان) تا پنج شنبه (۱۵ آبان) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

رمضانی با بیان اینکه خوشبختانه در طرح پاییزه فروش کتاب خوشبختانه سقف خرید هر فرد تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است، ادامه‌داد: سقف خرید در طرح‌های قبلی ۱۰۰ و ۱۵۰ هزار تومان بود.

وی افزود: علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در طرح فروش پاییزه کتاب می‌توانند کتب مورد علاقه خود را از کتاب‌فروشی‌های شرکت‌کننده در طرح با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: در طرح بهاره فروش کتاب در خراسان‌جنوبی اهالی کتاب در این استان بیش از یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال کتاب خریداری کردند.

رمضانی همچنین از از چاپ ۱۱۰ عنوان کتاب طی ۷ ماهه ابتدای سال ۹۹ خبر داد و یادآور شد: این کتب در ۱۷۳ هزار و ۷۰۰ نسخه به چاپ رسیده‌اند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا