شهرستان ها

تعیین تکلیف۳هزار و ۱۱۶قطعه زمین راکد در شهرکهای صنعتی استان تهران

تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از تعیین تکلیف ۳ هزار و ۱۱۶ قطعه زمین راکد در شهرک های صنعتی استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت الله عسگری صبح دوشنبه در آئین افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری استان تهران که با حضور بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و شماری از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در محل سازمان صمت استان تهران برگزار شد اظهار داشت: به موقع نبودن حمایت‌های دولت از واحدهای تولیدی و روند زمان بر بوروکراسی‌های دست و پاگیر اداری یکی از مطالبات تولیدکنندگان در استان تهران است.

عسگری افزود: افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در استان تهران تا حد زیادی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در استان تهران را رفع می‌کند.

وی بیان داشت: نمایندگان مقیم دستگاه‌های عضو ستاد تسهیل با حضور در این مرکز باید مشکلات تولیدکنندگان را رتفع کنند و در این راستا برخی پیشنهادات در خصوص قانون منع استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر در تهران را به محیط زیست داده ایم و با جدیت پیگیر این موضوع هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه سه هزار و ۱۱۶ قطعه زمین راکد در شهرک‌های صنعتی استان که از سال ۶۰ واگذار شده بودند شناسایی شده اند عنوان داشت: برخی متقاضیان این زمین را دریافت کرده بودند اما عملاً فعالیت تولیدی و صنعتی در این مجموعه‌ها صورت نمی‌گرفت.

وی در ادامه از ساماندهی مجتمع‌های صنفی با مصوبه شورای برنامه ریزی استان از طریق اتحادیه‌ها در استان تهران نیز خبر داد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا