ورزش

تلاش فدراسیون کشتی برای پخش زنده رقابتهای انتخابی تیم ملی

مسئولان فدراسیون کشتی به دنبال کسب مجوز پخش زنده دیدارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد از تلویزیون هستند تا حواشی هفته گذشته دوباره تکرار نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از اینکه عدم پخش زنده پیکارهای انتخابی دو وزن از تیم ملی کشتی آزاد از طریق صفحه رسمی اینستاگرام فدراسیون کشتی، حواشی زیادی ایجاد کرد و انتقاد بسیاری از اهالی رسانه و اعضای خانواده بزرگ کشتی را به همراه داشت، متولیان فدراسیون کشتی با جدیت پیگیر رفع این مشکل و سوء تفاهم هستند.

محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در همین خصوص به خبرنگار مهر گفت: پس از عدم پخش زنده پیکارهای انتخابی هفته گذشته، شخص علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی توضیحات لازم را ارائه دادند و دلایل این موضوع هم صراحتاً اعلام شد. البته وی با جدیت پیگیر کسب مجوز پخش تلویزیونی این مسابقات از طریق شبکه ورزش یا شبکه سوم سیما است تا اهالی کشتی و علاقمندان بتوانند به طور مستقیم شاهد رقابت‌ها باشند.

وی در پایان تصریح کرد: از سویی دیگر اگر شرایط پخش زنده از طریق شبکه‌های سوم سیما یا ورزش میسر نشد، بحث پخش کشتی‌ها از طریق صفحه رسمی اینستاگرام فدراسیون کشتی قطعی است و علاقمندان می‌توانند تمامی کشتی‌ها را از این طریق تماشا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، طبق درخواست کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد از فدراسیون کشتی قرار است مسابقات ۷ وزن باقی مانده (۵۷، ۶۱، ۷۰، ۷۴، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم) نیز به زودی برگزار شود تا پرونده انتخابی در تمامی اوزان تا پایان آبان ماه بسته شود.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا