دانش و فناوری

فارس من| : لیست سامانه های دانشگاهی متقاضی دریافت اینترنت به ۲۰۷۶ رسید


معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: لیست سامانه‌های دانشگاهی دریافت اینترنت به ۲۰۷۶ سامانه رسید و به زودی اینترنت دانشگاه‌هایی که ثبت‌نام کردند، فعال خواهد شد.


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « لزوم ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دانشگاه آزاد» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: از زمان اعلام فراخوان ثبت اطلاعات سامانه های دانشگاه ها و مراکز علمی کشور تا کنون لیست سامانه های دانشگاهی به روز رسانی شده است و بزودی اینترنت دانشگاه‌هایی که ثبت نام کردند فعال خواهد شد.

وی درباره دریافت اینترنت دانشگاه آزاد افزود: در لیست به روز رسانی شده سامانه های دانشگاه ها  سامانه های دانشگاه آزاد هم قابل مشاهده است به طوری که  تیم معاونت فناوری و نوآوری وزارتخانه در حال تعامل با مراکز آموزشی هستند تا آن دسته از دانشگاه ها که اطلاعات ناقص ارسال کردند پس از رفع نقص در پرتال به روز رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا