جامعه

اعلام آمادگی مجمع ملی جوانان برای حضور در میدان مبارزه با کرونا

در پی فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب به جوانان و داوطلبان، مجمع ملی جوانان طی بیانیه آمادگی خود برای حضور در میدان مبارزه با کرونا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی فرمان مقام معظم رهبری به جوانان و نیروهای داوطلب برای حضور دوباره در میدان خدمت و پیشگیری از ویروس کرونا؛ هیأت مدیره مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان با لبیک به فرمان معظم‌له بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: خدمات بشردوستانه به انسان‌ها فرصت زندگی و مقاومت در برابر مشکلات را می‌دهد و انجام فعالیت‌های داوطلبانه باعث کمک به افراد نیازمند و محقق نمودن اهداف و ارزش‌های جامعه می‌شود.

فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروهای داوطلب مخلص و جوانان مؤمن و صالح در پیشگیری از ویروس کرونا و کمک به نیازمندان نقش سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور را برای تحقق این امر پررنگ‌تر می‌کند.

جوانان با شرکت در کارهای داوطلبانه در کاهش مشکلات و معضلات جامعه می‌توانند تأثیرگذار باشند و با این فداکاری امید را در دل نیازمندان زنده می‌کنند.

مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان با همراهی بیش از ۳۰۰۰ تشکل مردم نهاد حوزه جوانان از آغاز شیوع این بیماری با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی همواره در مقابله با ویروس و کمک رسانی به نیازمندان و اجرای رزمایش همدلی با عنوان همت جوانانه، کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان و پویش جوانان مدافعان سلامت عزاداران حسینی در ایام محرم بار دیگر با تمام توان و ظرفیت خود در یاری نیازمندان و مقابله با ویروس کرونا به میدان خواهد آمد.

اکنون در شرایط حساس و موج سوم شیوع ویروس منحوس کرونا و آسیب دیدن وضعیت اقتصادی اقشار مختلف جامعه، مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان با همکاری تشکلات، سمن‌ها و مجامع استانی جوانان با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای و با فراهم نمودن بسترهای مختلف با اجرای پویش «جوانان پیشگامان خدمت و سلامت»، می‌کوشد تا شرایط آسیب دیدگان ویروس کرونا و نیازمندان بهبود یابد.

در پایان از جوانان عزیز به ویژه فعالین اجتماعی در سازمان‌های مردم نهاد می‌خواهیم با پیوستن به این پویش در این اقدام ارزشمند یاریگر باشند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا