سیاسی

راستینه: با اصلاح ساختار بودجه بسیاری از مشکلات مردم حل می‌شود

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: با اصلاح ساختار بودجه می‌توانیم با شفاف‌سازی بودجه، ایجاد منابع پایدار برای بودجه، مدیریت هزینه‌ها و عدالت و توسعه متوازن بسیاری از مشکلات مردم را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد راستینه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهارداشت: همه ما فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب را باید مورد توجه قرار دهیم و باید نقد از مسئولان سازنده باشد و اهانت و هتک حرمت به آنان تحت هیچ شرایطی انجام نشود.

وی بیان کرد: مجلس یازدهم سوگند خورده است که تحت هر شرایطی مصالح کشور را در نظر داشته باشد اما حقوق ملت را هم مدنظر داریم و بر این اساس عده ای نباید برداشت های خود را به فرمایشات مقام معظم رهبری منتسب کنند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علت مخالفت بنده و جمعی از نمایندگان با استیضاح رئیس جمهور آن بود که در شرایطی که آمریکا جنگ تمام عیاری را علیه کشورمان به وجود آورده است، باید انسجام در کشور برای حل مشکلات وجود داشته باشد.

راستینه افزود: البته نمایندگان درخواست کننده استیضاح هم مهمترین علت خود برای استیضاح را عدم پاسخگویی دولت عنوان کرده اند.

وی با تأکید بر اینکه باید نمایندگان مجلس با توجه به اختیارات قانونی خود دولت را پاسخگو کنند، اظهارداشت:  باید چارچوب‌های کلی اصلاح ساختار بودجه را در قالب طرحی قانونی و دولت را مکلف به ارائه لایحه بودجه در قالب کلیات این قانون کنیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با اصلاح ساختار بودجه می‌توانیم با شفاف‌سازی بودجه، ایجاد منابع پایدار برای بودجه، مدیریت هزینه‌ها و عدالت و توسعه متوازن بسیاری از مشکلات امروز مردم را حل کنیم.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا