دانش و فناوری

برندگان مسابقه عکاسی از طبیعت Nature TTL 2022 مشخص شدند

برندگان مسابقه عکاسی «Nature TTL» سال 2022 بالاخره مشخص شده‌اند. تصاویر منتخب در این دوره مسابقه عکاسی، بسیار خیره‌کننده هستند و مناظر جذابی در آن‌ها به نمایش در آمده‌اند. این مسابقه عکاسی تنها 3 سال از اولین دوره برگزاری‌اش می‌گذارد، اما به یکی از پر طرفدارترین جشنواره‌ها برای عکاسان بدل شده است.

پیش از این و طی روزهای اخیر، زیاد از تصاویر منتخب جشنواره‌های عکاسی مشهور صحبت کرده‌ایم. این بار نوبت به رویداد Nature TTL سال 2022 می‌رسد. موضوع این رویداد به عکاسی از مناظر طبیعی و اتفاقات جذاب در دنیای حیات وحش مربوط می‌شود. رویداد مربوطه در سال 2020 به شکل رسمی توسط عکاس حیات وحش، «ویل نیکولز» ایجاد شد. پیش از این، او یک انجمن آنلاین را تشکیل داده بود تا عکاسان طبیعت بتوانند آثار خود را روی آن بارگذاری کنند.

برندگان مسابقه‌ عکاسی Nature TTL 2022

بر اساس گزارشات، این رویداد امسال میزبان بیش از 8 هزار شرکت‌کننده متمایز بود. موضوعات عکاسی از طبیعت در این رویداد به 8 دسته مختلف تقسیم می‌شوند. تصویر زیر، یکی از تصاویر منتخب این مسابقه عکاسی است که پلنگی را روی ارتفاعات لِداخ هند نشان می‌دهد.

تصویر منتخب این جشنواره، مربوط به یک گربه وحشی در حال شکار فلامینگو می‌شود. این تصویر که برنده بخش عکاسی از رفتار حیوانات شده، واقعه‌ای جذاب و دیدنی را ثبت کرده است.

بخش دنیای کوچک این مسابقه یکی از پر طرفدارترین موضوعات آن بود. منتخب این بخش نیز نوعی حشره را به تصویر کشیده شده که در آن می‌توان به‌خوبی جزئیات روی بدن حشره را تماشا کرد.

یکی دیگر از شگفتی‌های امسال در مسابقه عکاسی Nature TTL 2022، عکاسی فوق‌العاده از منظره‌ای در استرالیا بود. عکاس این تصویر توانست منظره‌ای شگفت‌انگیز را ثبت کند. این تصویر، در نگاه اول نیز منظره‌ای آرامش بخش دارد و اگر بیشتر به آن دقت کنید، می‌توانید تونل قطار متروکه‌ای را ببینید که تعداد زیادی کرم شب‌تاب در آن حضور دارند و صحنه‌ای خارق‌العاده را پدید آورده‌اند.

در ادامه می‌توانید نگاهی به دیگر تصاویر منتخب این مسابقه عکاسی از طبیعت بیندازید.

منبع دیجیاتو

دکمه بازگشت به بالا